Мої випускники

Мої випускники - моя гордість

Дорогі мої та шановні випускники, бажаю кожному з Вас рухатися по життю за своїм призначенням, за обраним шляхом і творити свою справу.

Щоб не трапилося в житті, не звертайте зі свого шляху. Нехай поруч з вами будуть люблячі люди і мудрі наставники!

Бажаю Вам сміливості і усвідомленості в рішеннях, щирості – у відносинах, і істинності – в цінностях. .

 

Цьопкало Денис Олександрович


Цьопкало Денис, випускник 2017 року. Навчався у Федорівському центрі професійної освіти за спеціальністю "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва". Отримав диплом з відзнакою. Був старостою групи, активний, приймав активну участь в усих заходах центру та обласних змаганнях, займав призові місця на "Захисник" та інших патріотичних заходах.

По закінченню закладу працював у Федорівському ЦПО трактористом та продовжував навчання у Таврвійському коледжі на заочній формі. Згодом пішов до лав ЗСУ, де і зараз продовжує виконувати свої обов'язки 

 

Ротко Олександр Валентинович


Ротко Олександр закінчив Федорівський ЦПО у 2018 році з відзнакою.  

Навчався за спеціальністю "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва". Виконував обов’язки старости групи. Олександр приймав участь в спортивних змаганнях на рівні області, постійно приймав активну участь в художній самодіяльності.

В даний час працює у м.Запоріжжя на металургійному комбінаті України ПАТ «Запоріжсталь» трактористом, та продовжує навчання у вищому навчальному закладі за спеціальністю «Механік».

 

Белянський Валентин Олександрович


Белянський Валентин, навчався у Федорівському центрі професійної освіти за спеціальністю "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" та закінчив навчання у в 2022 році.

Хлопець захоплювався та прагнув знання до техніки й мав наміри та бажання навчатись в подальшому на механіка, але з подіями в державі вирішив присвятити себе іншому напрямку та продовжує свою освіту в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова.

 

Бабець Іван Миколайович


Бабець Іван навчався у Федорівському центрі професійної освіти за спеціальністю "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва". Навчання закінчив у 2022 році

Значну частину виробничої практики проходив її в нашому закладі освіти. Під час навчання завжди допомагав майстрам в машинно- тракторному парку.

На даний час працює водієм  в української компанії "Нова пошта", що надає послуги експрес-доставки вантажів та паралельно навчається на заочній формі в коледжі.


Хмара тегів

Федорівський центр ПО

с. Федорівка, вул. М. Корфа 1

+380999123278

natasababijcuk@gmail.com

Я В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Besucherzahler
счетчик посещений