Виховна робота

Провідну роль у вихованні та навчанні учнів ПТНЗ належить майстрові виробничого навчання. Саме він поєднує в собі функції викладача, вихователя і наставника, вирішує основні завдання підготовки робітників, формує у своїх учнів знання та навички з обраної професії. Він впливає на них особистою поведінкою, способом життя, своїми моральними якостями. Його інтелект, культуру поведінки, професійну майстерність і громадську активність учні сприймають як своєрідний еталон.

БАБІЙЧУК Наталія Олександрівна майстер в/нВажливою умовою ефективності виховних зусиль майстра є його особистий приклад, ділова кваліфікація, глибоке знання справи, сувора вимогливість до себе, доброзичливе ставлення до учнів, тактовність.

На практиці виховну діяльність я починаю першого дня з кожним учнем в групі, а свою роботу будую за такими складовими:
  1. Знайомство з кожним учнем групи.
  2. Вивчаю сімейне положення учнів.
  3.  Вивчаю захоплення і таланти учнів.
  4. Веду розмову з учнями про участь в спортивних та культурних заходах.
  5. Виявляю здібності учнів.
  6. Виявляю ініціативних учнів.
  7. Веду контроль над виконанням завдань позаурочної роботи.

РОЗРОБКИ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ:

1. Виховний захід «Присвята чоловікам, яких ми любимо…»

2. Виховна година “Я за здоровий спосіб життя”

3. Виховна година “Культура поведінки”

4. Виховна година “Привіт! Я - конфлікт!”